MAZIARZ ♥ Fotograf Ślubny Gdańsk | Fotograf na Ślub w Gdyni | Dobry Fotograf Ślubny Trójmiasto
fotografie ślubne Gdynia fotograf ślubny Gdańsk fotograf na ślub Gdańsk Błażej Maziarz zdjęcia fotografia ślubna Gdynia plener ślubny Niemcy fotograf ślubny Trójmiasto plener ślubny Gdynia fotograf ślubny Trójmiasto fotograf ślubny Kaszuby fotograf ślubny Gdynia fotografia ślubna Trójmiasto zdjęcia ślubne Gdańsk maziarz fotografia ślubna maziarz ślub wesele plener ślubny Trójmiasto zdjęcia ślubne Sopot plener ślubny Gdańsk sesja ślubna Gdańsk

Fotograf Ślubny - Błażej Maziarz

Błażej Maziarz (ur. 31 lipca 1984 w Gdyni) - Trójmiejski fotograf. Swoją przygodę z fotografią zaczynał w agencji fotograficznej Kosycarz Foto Press oraz wydawnictwie Axel Springer Polska pracując jako fotoreporter. Od 2006 roku założyciel i właściciel firmy "Maziarz", oferującej kompeksowe usługi fotograficzne dla firmy oraz klientów indywidualnych.

Fotografia to nie tylko mój zawód ale i wielka życiowa pasja. W odróżnieniu od wielu fotografów ślubnych swój aparat biorę do ręki nie tylko w soboty ,ale fotografuję praktycznie codziennie. Dzięki dużemu doświadczeniu przy pracy w przeróżnych warunkach możecie zaufać mojemu warsztatowi i być pewni, że Wasze zdjęcia ślubne będą dokładnie takie je sobie wymarzyliście.

maziarz błażej fotograf

Na moich fotografiach ślubnych zatrzymuję w kadrze ulotne chwile, które towarzyszą młodej parze w dniu ich ślubu. Takie zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. W dniu Waszego ślubu staram się być nie tylko profesjonalnym fotografem ślubnym ale i Waszym kolegą, przed którym będziecie sobą - bo to bardzo ważne czuć się dobrze i naturalnie przed obiektywem fotografa.

Zapraszam również na moją oficjalną stronę internetową: Fotograf Gdynia, gdzie można zobaczyć inne zdjęcia mojego autorstwa oraz zapoznać się z moim portfolio.

Jeśli macie dodatkowe pytania na temat fotografii ślubnych mojego autorstwa, zobaczcie dział FAQ.

sprawdź wasztermin
data ślubu:
e-mail:
nr telefonu:
skontaktuj sięze mną
Słowa kluczowe: Na jakie zdjęcia ślubne Sopot macie ochotę? Poszukajcie odpowiedniego fotografa ślubnego z Trójmiasta, który je dla Was wykona na terenie Gdyni lub Gdańska. Nie kierujcie się tylko ceną, tanie zdjęcia ślubne mogą nie spełnić Waszych oczekiwań. Najlepszy fotograf w Gdyni, wykonujący najlepsze zdjęcia na weselach to gwarancja wspaniałych fotografii ślubnych, które będą dla Was pamiątką całe życie. Jeśli chcecie jednak tanie fotografie ślubne Gdynia możecie wybrać sam plener ślubny, na takiej sesji w plenerze wykonanej po ślubie i weselu będziecie mogli poszaleć przed aparatem profesjonalnego Gdańskiego fotografa ślubnego. Jeśli nie wiecie jaką wybrać salę na wesele lub zespół weselny z chęcią Wam pomogę znam bardzo dobrze firmy z branży ślubnej.