MAZIARZ ♥ FAQ : Zdjęcia Ślubne Rumia | Fotografie Ślubne Reda | Fotograf Ślubny Wejherowo
fotografie ślubne Gdynia fotograf ślubny Gdańsk fotograf na ślub Gdańsk Błażej Maziarz zdjęcia fotografia ślubna Gdynia plener ślubny Niemcy fotograf ślubny Trójmiasto plener ślubny Gdynia fotograf ślubny Trójmiasto fotograf ślubny Kaszuby fotograf ślubny Gdynia fotografia ślubna Trójmiasto zdjęcia ślubne Gdańsk maziarz fotografia ślubna maziarz ślub wesele plener ślubny Trójmiasto zdjęcia ślubne Sopot plener ślubny Gdańsk sesja ślubna Gdańsk

FAQ (często zadawane pytania)

1. Spodobały nam się Pana zdjęcia. Jak poznać ofertę fotografii ślubnej i sprawdzić czy termin jest wolny?

W pierwszej kolejności proszę za pomocą formularza kontaktowego wysłać zapytanie. W odpowiedzi otrzymają Państwo pełną ofertę fotografii ślubnych wraz z cennikiem oraz informacją o dostępności terminu.

2. Czy istnieje możliwość spotkania osobistego?

Oczywiście, że tak. Zapraszam do mojego studia fotograficznego w Gdańsku Wrzeszczu. Jeśli mieszkacie Państwo na terenie Trójmiasta mogę też przyjechać do Państwa.

3. Czy fotografie ślubne wykonuje Pan osobiście?

Tak. Nie zatrudniam dodatkowych fotografów podwykonawców. Podpisując umowę za mną mogą być Państwo pewni, że to ja osobiście wykonam zdjęcia na Waszym ślubie.

4. Czy możemy liczyć na Pana pomoc przy wyborze sali weselnej oraz firm do obsługi naszego ślubu?

Zdjęcia ślubne wykonuję od 2006 roku. Przez ten czas byłem na wielu ślubach. Odwiedziłem większość sal weselnych oraz słyszałem wiele zespołów weselnych. Z chęcią doradzę Państwu przy wyborze sprawdzonych firm z branży ślubnej.

5. Czy zna Pan języki obce?

Tak. Posługuję się biegle językiem angielskim. Znam też podstawy języka niemieckiego.

6. Chcielibyśmy zobaczyć pełne reportaże ślubne Pana autorstwa, czy istnieje taka możliwość?

Na spotkaniu osobistym z przyjemnością zaprezentuję pełne reportaże ślubne oraz sesje plenerowe.

7. Jakim sprzętem Pan dysponuje?

Zdjęcia wykonuję pełno klatkowymi lustrzankami cyfrowymi firmy Canon. Aparaty współpracują z profesjonalną optyką serii L również firmy Canon. Dodatkowo zestaw oświetlenia reporterskiego i studyjnego - używany w dniu ślubu oraz na plenerach.

8. Czy współpracuje Pan z firmą oferującą wideofilmowanie na ślubie i weselu?

Od 2008 roku współpracuję z profesjonalnym kamerzystą Marcinem Grochowskim z firmy Videogroszek. Dzięki wieloletniej wspólnej pracy na wielu zleceniach nie przeszkadzamy sobie wzajemnie co nie zawsze jest regułą w przypadku innych firm.

9. Nie podobają nam się plenery ślubne w Parku Oliwskim czy Orłowie, czy możemy pojechać na plener w inne bardziej oryginalne miejsca?

Nie. Uwielbiam czekać przy łódkach rybackich w Orłowie aż inny fotograf skończy robić zdjęcia :-) Żartuję oczywiście. Staram się wykonywać plenery ślubne w przeróżnych miejscach - jestem otwarty na Wasze propozycję, nawet te najbardziej szalone i oddalone od Trójmiasta. Jeśli nie macie pomysłów mogę zaproponować Wam wiele ciekawych miejsc plenerowych.

10. Czy musimy Panu w dniu ślubu zapewnić transport?

Nie. W czasie ślubów w Polsce poruszam się własnym samochodem. W przypadku ślubów za granicą - do ustalenia.

11. Czy plener ślubny może odbyć się innego dnia czy tylko w dniu ślubu?

W mojej ofercie znajdziecie oba typy sesji plenerowych. Większość par decyduje się na plenery innego dnia ale sesja w dniu ślubu też jest możliwa.

12. Czy posiada Pan upoważnienie do fotografowania w Kościele podczas mszy?

Tak. W innym przypadku nie wyobrażam sobie oferować usług fotografii ślubnej w Polsce.

13. W galerii Pana zdjęć na stronie nie znaleźliśmy zdjęć pozowanych z rodziną. Czy wykonuje Pan takie zdjęcia?

W dniu Waszego ślubu jako fotograf i jestem do Waszej dyspozycji. Musicie o tym pamiętać. Jeśli zależy Wam na zdjęciu z kimś z gości powiedzcie mi o tym. Jeśli tylko jest na to czas wykonuję na weselu zdjęcie zbiorowe oraz indywidualne fotografie ślubne pary młodej z rodziną.

14. Czy pije Pan na weselu?

Soki i napoje gazowane. Po pracy wracam do domu własnym samochodem.

15. Czy pracuje Pan tylko na terenie Trójmiasta?

Nie. Reportaże ślubne oraz sesje plenerowe wykonuję na terenie całej Polski i za granicą.

16. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować u Pana termin?

Najbardziej popularne terminy na soboty w letnich miesiącach z literą "r" rezerwowane są najczęściej z 1,5 rocznym wyprzedzeniem. Jeśli Wasz ślub planowany na piątek lub w mniej popularny miesiącu możecie termin zarezerwować w późniejszym terminie.

17. Przebywamy za granicą i niestety nie możemy spotkać się z Panem osobiście. W jaki sposób możemy zarezerwować termin?

W takim przypadku możemy formalności załatwić elektronicznie, a osobiście spotkać się przed lub nawet w dniu Waszego ślubu.

Miałem okazję pracować jako fotograf ślubny na terenie miast:

- Gdynia - Gdańsk - Sopot
- Reda - Rumia - Wejherowo
- Hel - Elbląg - Nowy Dwór Gdański
- Bydgoszcz - Bytów - Chojnice
- Czersk - Człuchów - Elbląg
- Gdańsk - Gdynia - Gniew
- Grudziądz - Hel - Iława
- Jastarnia - Jurata - Kartuzy
- Kolbudy - Kościerzyna - Kwidzyn
- Lębork - Łeba - Łódź
- Malbork - Miastko - Nowy Dwór Gdański
- Olsztyn - Ostróda - Pelplin
- Poznań - Prabuty - Pruszcz Gdański
- Puck - Reda - Rumia
- Sławno - Słupsk - Sopot
- Starogard Gdański - Sztum - Tczew
- Toruń - Ustka - Warszawa
- Wejherowo - Władysławowo - Żukowo
sprawdź wasztermin
data ślubu:
e-mail:
nr telefonu:
skontaktuj sięze mną
Słowa kluczowe: Plenery ślubne nad morzem to idealny pomysł dla młodych par, które swój ślub miały w innej części kraju niż Trójmiasto. Sesję plenerową możemy wykonać na molo w Sopocie, innym popularnym i równie pięknym miejscem na plener poślubny jest Orłowo w Gdyni - znajduje się tam na plaży piękna przystań rybacka oraz sławny w całej Polsce orłowski Klif. Jeśli jednak chcecie by Wasza sesja plenerowa odbyła się w Gdańsku możecie pomyśleć o miejscach takich jak park Oliwski lub stare miasto zwane też często Gdańską starówką. Fotografie ślubne Gdynia z takich plenerów nad morzem i na plaży będą piękną pamiątką i zrobią wrażenie na Twoich znajomych. Pamiętajcie by wybrać odpowiedniego fotografa ślubnego, który wykona dla Was zdjęcia ślubne Gdańsk z Waszych snów.